722 922 111

info@striptyzostrava.cz

Facebook
Striptýz

Dámský striptýz

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/profi.striptyz.ostrava/

Na základě zkušeností zákazníků striptýzových agentur jsme sestavili článek, který popisuje jejich postup při zařizování rozlučky se svobodou a narozeninové akce. Třeba Vás budou tyto tři odstavce motivovat k tomu, abyste si také objednali dámský striptýz na Vaší akci.

Petr – rozlučka se svobodou

Potřeboval jsem zařídit rozlučku se svobodou v Praze a jako hlavním bodem setkání přátel měl být dámský striptýz. Kde ale sehnat spolehlivou a pohlednou striptérku? Ptal jsem se známých a narazil na Agenturu Fox, která se už mnoho let specializuje na zajišťování striptérek a striptérů pro nejrůznější soukromé akce svých zákazníků. Ohlasy na jejich služby jsou dobré a tak jsem neváhal s oslovením této striptýzové agentury. Po prvním emailu, kde jsem specifikoval datum a místo konání se mi ozvali s tím, že mi nabízí konkrétní striptérky a zaslali jejich fotky. Všechny byly pohledné a sexy. Fotky jsem ukázal kamarádům a probrali jsme, která se nám líbí nejvíce. Nakonec jsme jednu striptérku vybrali a vše bylo dohodnuto. Když nadešel den rozlučky se svobodou, striptérka dorazila včas a na dohodnuté místo. Toto jsem velice ocenil neboť mám rád především dochvilnost a spolehlivost. Samotné vystoupení bylo skvělé a nad očekávání všech. Ženich byl mimo sebe a dámský striptýz si náležitě užil. A o to šlo především. Závěrem můžu v klidu Agenturu Fox doporučit všem, kdo shánějí profesionální striptérku na dámský striptýz v Praze ale i dalších městech.

Jaroslav – narozeninová oslava

S kamarády jsme se rozhodli uspořádat v Praze velkou narozeninovou párty pro mého bráchu, který slavil třicetiny. Domluvili jsme místo akce v hudebním klubu Modrá Vopice na Žižkově. Klub jsme si pronajali a zbývalo vymyslet nějakou zábavu, aby se jen nepilo. Po chvíli debatování jsme se shodli na tom, že by bylo dobré objednat dámský striptýz. Na návštěvu pražského striptýzového klubu bychom asi peníze nevybrali, ale escort je věc jiná a daleko výhodnější. Po chvíli internetového hledání jsme našli agenturu Striptýz Praha, která nabízí nejen dámský striptýz. Neváhal jsem ani chvíli a poslal email s dotazem a termínem akce. Po hodině jsem obdržel odpověď s výběrem několika volných striptérek, které by připadaly v úvahu. Zvolit tu správnou nebyl problém, brácha byl vždycky na blondýnky. Když nastal domluvený den, striptérka dorazil s předstihem, což bylo fajn, protože jsme stihli domluvit poslední detaily. No a brácha? Ten byl pak při večerním vystoupení ze striptérky nadšený. Takže tuhle striptýzovou agenturu fakt doporučuju všem.

Webdesign DYSO.CZPartneři webu