722 922 111

info@striptyzostrava.cz

Facebook
Striptýz

Jak jsem si oblíbil dámský striptýz

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/profi.striptyz.ostrava/

Na střední škole jsem s kamarády rád chodil do rockových klubů na vystoupení začínajících kapel. Hudební náplň večera byla povznášející a čistila mysl po namáhavém studijním týdnu ve škole. Domů jsme se vraceli pravidelně až další den brzo ráno. Byly to zlaté časy, které měly kouzlo mládí a dobrodružství. Postupem času jsem se zapojil do pracovního procesu a studentský život se stal minulostí. Plynule mě opustil i zájem o poslech začínajících rockových kapel. Při hledání nové zábavné náplně dlouhých večerů mě hodně ovlivnili noví kolegové v práci, kteří víkendové večery tráví na chatách a chalupách. Hlavní náplní večera je většinou kulinářské téma, zjednodušené – grilovačka a nějaké to pivo. Když se ale sejde víc lidí a najde se nějaká speciální příležitost, objedná se profesionální striptérka.

Měl jsem to štěstí, že jsem se nedávno stal součástí podobné „chalupářské“ akce, kde byl zlatým hřebem právě půlnoční striptýz. Celý zažitek bych subjektivně shrnul do následujících slov a vět: Bylo to skvělé, vkusné, osvěžující a vzrušující. Zkrátka zábava pro chlapa, který potřebuje na chvíli vypnout a regenerovat své bazální síly pána tvorstva.

Pokud si dobře vzpomínám, striptérka byla objednána přes agenturu Striptýz Ostrava (www.striptyzostrava.cz) a všichni byli výstupem naprosto nadšení. Aby také ne. Striptérka své vystoupení, po předchozí dohodě, předvedla ve vojenské uniformě a vzhledem k tomu, že jeden z nás je voják z Vyškova, působila její show úžasně autenticky. Jeden můj kamarád, který byl tomuto skvostnému erotickému představení přítomen na konci pronesl památná slova „Bůh existuje!“….Ač jsem ateista, musím souhlasit! 🙂

Adam S.

Webdesign DYSO.CZPartneři webu