722 922 111

info@striptyzostrava.cz

Facebook
Striptýz

Ladies Party

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/profi.striptyz.ostrava/

Když se řekne slovní spojení Ladies party nebo česky Dámská jízda, je každém naprosto jasné o co se jedná. Skupina žen si vyrazí užít volný čas, bez manželů a bez dětí. Není pochyb o tom, že si takovou párty zaslouží. Na chvíli zapomenou na starosti o domácnost a své ratolesti a užijí si večer naplno. K tomu, aby Ladies party nepostrádala všechny důležité prvky, je třeba domluvit místo – může to být oblíbená restaurace, třeba se zvláštním salonkem pro takové události. Jídlo a pití je samozřejmou součástí, kterou není třeba asi dále rozvádět. Jen je třeba připomenout, že konzumaci alkoholických nápojů je nutné brát odpovědně, aby se dámská jízda během dvou hodin nerozpadla a neztratila úroveň a výraz noblesy, kterou si všechny zúčastněné dámy zaslouží.

To co předchází správné dámské jízdě (Ladies party) je naplánování zlatého hřebu večera. Není třeba déle chodit kolem horké kaše – Pánský striptýz je to, co dělá z běžného setkání s kamarádkami pravou dámskou jízdu. V dnešní době jde o samozřejmý a nepostradatelný doplněk takové události. Dokonce už i drtivá většina mužů tento druh zábavy svým ženám bez problémů toleruje ve vidině toho, že jim bude zase na oplátku jednou umožněno sledovat dámský striptýz. Zastaralé názory poukazující na jakousi platonickou nevěru při striptýzu jsou dávno pryč.

Nyní přichází otázka… Chystáte se svými kamarádkami dámskou jízdu v Ostravě nebo okolí a hledáte agenturu, která zajistí profesionální pánský striptýz v provedení zkušených striptérů? Pokud si na tuto otázku odpovíte ANO, je Vaše hledání u konce. Naše agentura Striptýz Ostrava je připravena nabídnout zkušené striptéry s vypracovanými těly, kteří dodají Vaší Ladies party tu pověstnou třešničku na dortu. Neváhejte nás kontaktovat a dáme Vám na výběr ze striptérů, kteří jsou pro Váš daný termín právě k dispozici.

Webdesign DYSO.CZPartneři webu