722 922 111

info@striptyzostrava.cz

Facebook
Striptýz

Striptýz Praha

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/profi.striptyz.ostrava/

Jak by se Vám líbil dámský striptýz na narozeninové oslavě? Pokud bydlíte v Praze a Vaši přátelé umí alespoň trochu hledat na internetu, máte šanci, že Vám objednají dámský striptýz na narozeninovou párty. Stačí, když do vyhledávače zadají „Striptýz Praha„, „Dámský striptýz Praha“ nebo třeba „Striptérka Praha“. Určitě je lepší chvíli hledat na internetu než bloumat v pražských ulicích a hledat striptýzový bar. Takovým způsobem byste totiž natrefili především na turistické pasti. Striptýzových barů a klubů je v Praze opravdu hodně, ale jejich cenová politika se zaměřuje především na zahraniční klientelu. Na takovém místě byste za pár hodin přišli o celé jmění. Uspořádat narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou či pánskou jízdu ve strip klubu je opravdu především pro ty, co si sedí na zlatých vejcích. Vezměte v úvahu jen cenu jednoho nápoje. 100 Kč za jedno obyčejné pivo je opravdu hodně.

Naštěstí v Praze existuje výrazně levnější a flexibilnější alternativa v podobě strip-escort agentury. Taková striptýzová agentura dokáže zajistit díky svým profi striptérkám kvalitní dámský striptýz v Praze. Objednat můžete vystoupení na libovolné místo. Je jedno, jestli se jedná o soukromý byt, chatu nebo třeba salónek v restauraci. Vše závisí jen na domluvě s agenturou. Jak už bylo zmíněno, vybrat si můžete místo konání akce. Dále je samozřejmě nutné sdělit přesný čas a datum konání, aby byla zajištěna dostupnost vybrané striptérky. V rámci objednávky je možný i výběr kostýmu, který bude mít striptérka při vystoupení na sobě. Striptérka může předvést striptýz coby zdravotní sestřička, letuška, policistka a možné jsou i další kostýmy. Vše záleží jen na domluvě s agenturou.

A proč nás všechny vlastně striptýz tolik láká? Je to v naší DNA odpradávna. Když se vydáme do minulosti proti toku času, natrefíme na celou řadu historických pramenů zmiňující vznik dámského striptýzu za nejrůznějších okolností. Jednou z nich je známá soutěž francouzských dam v Paříži, které se hádaly o to, která má více sexy tělo. Při této soutěži postupně odhazovaly své šaty. Porotu tvořilo vínem posilněné pánské obecenstvo. Kromě jásavé slovní podpory se soutěžícím dámám dostávalo i finančního ocenění. Pánové po nich házeli mince a tím v podstatě vznikl placený dámský striptýz. Tento francouzský moment je obecně považován za počátek moderního dámského striptýzu. Při zkoumání historie ale narazíme i na starší důkazy. Malby v jeskyních odhalují neuvěřitelně dlouhou historii erotické symoboliky a vystoupení a doslova potvrzují, že striptýz je starý jako lidstvo samo.

Z historie je tedy vždy na co navazovat a pokud jste z Prahy a toužíte po žhavém dámském striptýzu, víte, na koho se obrátit.

Webdesign DYSO.CZPartneři webu