722 922 111

info@striptyzostrava.cz

Facebook
Striptýz

Americký striptýz

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/profi.striptyz.ostrava/

Americký striptýz v Ostravě! Přijde Vám toto slovní spojení podivné? Ve skutečnosti se může jevit jako nevšední jen na první pohled. Při bližším rozebrání pojmu „Americký striptýz“ zjistíme, že se v podstatě jedná o ustálený pojem pro striptýz, který nezahrnuje úplnou nahotu. To znamená, že striptér či striptérka během svého erotického vystoupení neodloží všechen svůj oděv, ale zůstávají jim zahaleny intimní partie. Díky tomu se Americký striptýz perfektné hodí na nejrůznější párty a večírky, kde je přítomno široké a různorodé spektrum diváků a divaček.

Důvod, proč je americký striptýz synonymem pro „nenahý“ striptýz vychází z přísných puritánských zákonů v USA, kde je nahota brána jako porušení zákona.

Většina lidí vnímá Spojené státy americké jako nejmodernější a nejpokrokovější velmoc světa, a to v mnoha různých kulturních a vědeckých odvětvích. I přes tyto vlastnosti se najdou výjimky a zvláštnosti, které se tomuto tvrzení vymykají. Jak jsme již zmínili tak ve většině států USA je úplné obnažení člověka posuzováno jako porušení zákona a je tedy postižitelné nepříjemně vysokou pokutou, v krajních případech pak i odnětím svobody. Takto přísně je dokonce posuzováno i pobývání na pláži „nahoře bez“. Pro férovost je třeba uvést, že dovoleno je na Floridě. Právě pod tlakem takového faktu se vyvinul Americký striptýz, díky kterému pak k porušování zákona nedochází a každý si přitom může užít toto erotické vystoupení. V Ostravě a okolí žádné takové nebezpečí porušení zákona sice nehrozí, ale stejně si u nás můžete objednat i tento Americký striptýz.

Věříme, že Vás předchozí odstavce přesvědčily, že Americký striptýz je ta pravá forma striptýzu, který se hodí na Vaší akci v Ostravě a okolí. Pokud však požadujete striptýz, kde striptérka či striptér odhalí vše, můžete si zvolit z dalších nabízených variant erotických show.

Webdesign DYSO.CZPartneři webu