722 922 111

info@striptyzostrava.cz

Facebook
Striptýz

Autoerotika

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/profi.striptyz.ostrava/

Začneme pěkně od začátku připomenutím významu slova „Autoerotika“. Rozhodně se zde nejedná o nějakou odnož motoristického sportu, jak by první část tohoto slova mohla někomu naznačovat. Přípona „auto“ zde zastupuje slovo autonomie nebo autonomní, tedy samostatný.
Do češtiny můžeme slovo autoerotika doslovně přeložit jako erotika samostatného – autonomního jedince. Běžněji se však používají slova jako masturbace nebo onanie. V každém případě jde o sexuální sebeuspokojování.

Část každé zdravé mužské fantazie zaujímají představy masturbujících žen. A pokud takové představy posuneme ještě dál, může to být letuška, zdravotní sestřička nebo třeba jeptiška.

A přesně o tom jsou i naše erotická vystoupení s označením Autoerotika, která na našem webu nabízíme. Naše profesionální striptérky milují masturbaci a rádi Vám předvedou takovou autoerotiku, která žádnému návštěvníkovi Vaší akce nedá ještě dlouho spát.

Existuje snad něco víc vzrušujícího než je pohled na roztouženou ženu, která si hladí ňadra nebo svými prsty laská klín?! A když se k tomu navíc přidá nějaká erotická pomůcka jako třeba vibrátor, je skutečně na co se dívat a určitě to žádného pořádného muže nenechá klidným.
Na tomto místě je třeba zmínit malé varování: Vystoupení s autoerotikou nabije Vaší akci erotickým nábojem na maximální možnou míru! 🙂

Objednejte si striptýz s autoerotikou pro Vaší párty, narozeninovou oslavu, firemní večírek nebo rozlučku se svobodou v Ostravě a širokém okolí. Určitě nebudete litovat!

Webdesign DYSO.CZPartneři webu