722 922 111

info@striptyzostrava.cz

Facebook
Striptýz

Lesbi show

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/profi.striptyz.ostrava/

Naše agentura nenabízí jen klasický dámský a pánský striptýz, ale má v nabídce i další lákavá erotická vystoupení, která je možné objednat na Vaší párty v Ostravě a okolí. Jedním z nich je lesbi show. Náplň této show není jistě nutné dlouze vysvětlovat a představovat. Jak známo, termín „lesbička“ označuje ženu s nákloností ke stejnému pohlaví a lesbi show je tedy vystoupení, kde striptérky předvádějí odvážné lesbické hrátky

Pojďme si ale nyní udělat krátký, několikařádkový historický exkurz za původem slova „lesbička“. Slovo „lesbička“ anglicky „lesbian“ je odvozeno od jména řeckého boha – Lesbos, po kterém byl pojmenován i řecký ostrov ležící v severovýchodní části Egejského moře. Tento řecký bůh měl za úkol ostrov ochraňovat před přírodními katastrofami a s ženskou homosexualitou jej nic nespojovalo. To se změnilo až po narození slavné antické básnířky Sapfó, která svou poezií opěvovala krásu žen a v podstatě se netajila svou sexuální nákloností ke stejnému pohlaví. Právě díky Sapfó dal ostrov Lesbos život výrazu „lesbický“.

Z řeckého ostrova Lesbos jsme zpět v Ostravě, kde si můžete objednat žhavou lesbi-show od našich profesionálních striptérek. Ať už slavíte rozlučku se svobodou, pořádáte oslavu narozenin nebo si chcete zpestřit firemní večírek, vždy se bude hodit vzrušující erotické vystoupení, které jistě velmi ocení každá pánská společnost. Stačí zavolat nebo napsat e-mail a už se budete moci těšit na kvalitní lesbi show v Ostravě.

Webdesign DYSO.CZPartneři webu