Pánský striptýz

Striptér hasič V dnešní době je pánský striptýz považován za naprosto samozřejmou formu striptýzu, která je vyžadována dámským publikem. Ještě před pár desetiletími tomu však bylo zcela jinak. Například ještě v sedmdesátých a částečně i v osmdesátých letech minulého století byla návštěva pánského striptýzu dámami něco zcela nemyslitelného. Tento společenský blok se však podařilo rychle rozbít a dopřát tak dámám užít si svou dámskou jízdu okořeněnou pánským striptýzem.

Typickým případem využití pánského striptýzu jako zábavy bývá "rozlučka se svobodou". Tento zvyk v našich krajích během posledních dvaceti let rychle zdomácněl a dnes patří k naprosto samozřejmé a očekávané párty před tím, než žena zakotví v přístavu manželství. Symbolika takové oslavy je zcela jasná - žena se naposledy podívá na nahé vypracované tělo cizího muže - jednoho z našich profesionálních striptérů.

"Nasazení" pánského striptýzu se však v žádném případě neomezuje jen na rozlučky se svobodou. Naši striptéři jsou běžně objednáváni na narozeninové oslavy a nejrůznější dámské večírky. Pro úplnost je třeba dodat, že objednaný striptér se může na Vaší akci dostavit v předem dohodnutém kostýmu a tím lze dosáhnout ještě větší autenticity a míry zážitku při vystoupení.

Ať už se tedy chystáte oslavit rozlučku se svobodou nebo připravujete narozeninovou oslavu pro svou kamarádku či kolegyni z práce, vždy se hodí nachystat nějaké, třeba trochu nečekané, překvapení - pánský striptýz!

Kontakt

Telefon +420 722 922 111
E-mail info@striptyzostrava.cz

News

VIDEO: Miranda
Striptýz na Ostravsku
Brigáda a přivýdělek - striptérka / striptér
Topless obsluha

Sociální sítě

Facebook
Google+
Zapnout mobilní verziWebdesign & CMS by DYSO.CZPartneři webu