722 922 111

info@striptyzostrava.cz

Facebook
Striptýz

Pánský striptýz

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/profi.striptyz.ostrava/

V dnešní době je pánský striptýz považován za naprosto samozřejmou formu striptýzu, která je vyžadována dámským publikem. Ještě před pár desetiletími tomu však bylo zcela jinak. Například ještě v sedmdesátých a částečně i v osmdesátých letech minulého století byla návštěva pánského striptýzu dámami něco zcela nemyslitelného. Tento společenský blok se však podařilo rychle rozbít a dopřát tak dámám užít si svou dámskou jízdu okořeněnou pánským striptýzem.

Typickým případem využití pánského striptýzu jako zábavy bývá „rozlučka se svobodou“. Tento zvyk v našich krajích během posledních dvaceti let rychle zdomácněl a dnes patří k naprosto samozřejmé a očekávané párty před tím, než žena zakotví v přístavu manželství. Symbolika takové oslavy je zcela jasná – žena se naposledy podívá na nahé vypracované tělo cizího muže – jednoho z našich profesionálních striptérů.

„Nasazení“ pánského striptýzu se však v žádném případě neomezuje jen na rozlučky se svobodou. Naši striptéři jsou běžně objednáváni na narozeninové oslavy a nejrůznější dámské večírky. Pro úplnost je třeba dodat, že objednaný striptér se může na Vaší akci dostavit v předem dohodnutém kostýmu a tím lze dosáhnout ještě větší autenticity a míry zážitku při vystoupení.

Ať už se tedy chystáte oslavit rozlučku se svobodou nebo připravujete narozeninovou oslavu pro svou kamarádku či kolegyni z práce, vždy se hodí nachystat nějaké, třeba trochu nečekané, překvapení – pánský striptýz!

Webdesign DYSO.CZPartneři webu