722 922 111

info@striptyzostrava.cz

Facebook
Striptýz

Strip Show s Ohněm

Sledujte nás na facebooku a získejte tak stálý přehled o novinkách, slevách a bonusovém materiálu!

https://www.facebook.com/profi.striptyz.ostrava/

Předvedeme Vám, jak lze v Ostravě vkusně skloubit erotiku a nejúžasnější přírodní živel – OHEŇ. Ten je odjakživa chápán jako nejdůležitější element všech lidských kultur. Pomáhá, chrání a zároveň dokáže i brát a ničit. Lidé jsou od počátku věků ohněm fascinováni a naučili se k němu přistupovat s úctou a respektem. Ani v dnešní přetechnizované době neutichá úžas, který oheň dokáže, ve správném podání, navodit.

Naše agentura Striptýz Ostrava nabízí strip show s ohněm. Vytoupení, které poskytne dechberoucí vzrušující zážitek založený na tisícileté tradici spojování tance a šlehajících plamenů. Aktéři se nezměnili, publikum se nezměnilo, na obou stranách stále stojí člověk. Nabídkou striptýzu s ohněm navazujeme na zvyky našich předků. Naši profesionální striptéři a striptérky předvedou na Vaší akci erotické vystoupení s ohnivou podporou.

A jak taková ohnivá show v Ostravě a okolí vypadá? Stačí se zasnít a představit si dokonale propracovaná mužská a ženská těla, která jsou osvětlována plápolajícími plameny. Více detailů Vám poodhalí konkrátní striptýz s ohněm, který si hodí jak na rozlučku se svobodou tak na narozeninovou párty či oslavu narozenin.

Nechte oheň na Vaší show v Ostravě zkrotit našimi účinkujícími, kteří Vaší akci pozvednou do úžasných zážitkových výšin.

Webdesign DYSO.CZPartneři webu